השינויים הטכנולוגיים שנכנסו לחיינו הביאו עמם גם שיטות חדשות ומיוחדות להנצחת המתים. הכירו את MemorialsQr, שמציעה ברקוד מיוחד לקבר, שסריקה שלו מספקת מידע מרגש ומעניין אודות יקיריכם

הנצחה היא אחת הדרכים הנפוצות לשימור דמותו של אדם קרוב אשר הלך לעולמו. דרכי ההנצחה הנפוצות הן אנדרטת זיכרון, פינת זיכרון ביתית, הקמת אתר זיכרון אינטרנטי, תרומת כספים להנצחת הנפטר ועוד. בזכות השינויים הטכנולוגיים, שחלו בשנים האחרונות, מתאפשרות כיום גם שיטות הנצחה חדשות ומתקדמות, שאט אט מתחילות לתפוס תאוצה ויש שיגידו שגם מספקות אלטרנטיבת הנצחה מיוחדת במינה ויעילה.

היישום MemorialsQR הוא ללא ספק אחד הטרנדים הבולטים של עולם ההנצחה. באמצעות לוחית QR אשר מוצמדת למצבת הנפטר, יוכלו אנשים בעלי טלפון חכם לסרוק את לוחית הברקוד ובאמצעות כך לקבל מידע מעניין, חשוב, מפורט ובעיקר מרגש אודות הנפטר. לאחר שתסרקו את הלוחית תוכלו לצפות בסרטוני וידאו של הנפטר, לקרוא טקסטים שכתב או אשר כתבו עליו, לעיין בגלריית תמונותיו, להשאיר בעצמכם הודעות, סיפורים ועוד.

במקביל להנחת לוחית ה-QR על הקבר, ניתן להציב לוחית נוספת בבית משפחתו של הנפטר לצד תמונתו, בפינת זיכרון שהוקמה להנצחתו ועוד.

כמה זה יעלה לכם?

לוחית ה-QR ואתר ההנצחה, המכיל את המידע אודות הנפטר, מוצעים בארבע חבילות:

1. לוחית אלומיניום גדולה ואתר אישי, לתקופה של 10 שנים, תעלה לכם 295 שקלים.

2. לוחית זכוכית גדולה ואתר אישי, יעלו לכם 595 שקלים לתקופה של 10 שנים.

3. לוחית אלומיניום קטנה ואתר אישי, יעלו לכם 255 שקלים לתקופה של 10 שנים.

4. לוחית זכוכית קטנה ואתר אישי, יעלו לכם 515 שקלים לתקופה של 10 שנים.

במידה ותהיו מעוניינים רק להקים אתר זיכרון, לתקופה של 10 שנים, הדבר יעלה לכם 145 שקלים.

במידה ותהיו מעוניינים רק בלוחית ה-QR ותרצו להפנות אותה לאתר אחר, אשר לא יבנה על ידי memorialsqr, הדבר יעלה לכם 445 שקלים ללוחית קטנה העשויה זכוכית ו-515 עבור לוחית גדולה מזכוכית.

צפו בסרטון הסברה אודות המוצר 

כתבות נוספות

 

0 תגובות

אתה יכול להיות הראשון להגיב לכתבה.

דעתך חשובה - הגב לכתבה