אודות אינדקס העסקים של אפטר לייף

למרות שהמוות הוא חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו, לא הצלחנו למצאו אתר אחד שמרכז את אותם בעלי עסקים שיכולים לעזור לנו במקרה של פטירת קרוב משפחה, אהוב או חבר. הדבר ככל הנראה נובע מהרתיעה הטבעית של אנשים מלעסוק בתחום. לכן אספנו עבורכם, באינדקס העסקים שלנו, את כל נותני השירותים הרלוונטים לתחום, הן לטיפול בנושאים פרקטיים למינהם והן לטיפול בהתמודדות נפשית, דתית או רגשית עם המוות או האובדן.אינדקס עסקים: מודעות אבל, מצבות ועוד:


באתר אפטר לייף תמצאו אינדקס בעלי עסקים בתחום המוות והקבורה. הוא כולל שורה ארוכה של שירותים: אמבולנסים, ארונות קבורה, בתי משפט, בתי עלמין, בתי עלמין פרטיים, הטסת גופה, הסעות, השכרת ציוד, חברת קדישא, מודעות אבל, מצבות, נאומים והספדים, עורכי דין, פינוי דירה ועיזבון. למעשה, כל מה שצריך בשביל לקיים הלוויה, לקבור לפי ההלכה, לסגור את הנושאים המשפטיים – נמצא באתר אפטר לייף.


אין צורך לחפש ברשת את בעל המקצוע הדרוש ואין צורך לחשוב מה עוד שכחתם ולא ביצעתם. הכל נמצא מול העיניים, הכל נמצא באתר אחד והכל ניתן לביצוע באמצעות שיחת טלפון או פנייה במייל.מלבד מודעות אבל, מצבות ועניינים פרקטים מה עוד ניתן למצוא בפורטל אפטר לייף?


בנוסף לאפשרות של פנייה לאנשי מקצוע ונותני שירותים בתחום המוות והקבורה, פורטל אפטר לייף מציע לכם מידע עדכני, רלוונטי ומעניין בנושא. קבורה דתית, האם בישראל קיימת קבורה אזרחית? מה עושים במקרה שרוצים לבצע קבורה אזרחית, מה אומר החוק ולמי פונים. האם קיימת בישראל אפשרות של שריפת גופות, היכן עושים זאת ובמה זה כרוך?, מידע אודות מנהגים שונים, לקרוא על מהו טקס טהרה ומהן דרכי ההנצחה הנפוצות בישראל ובעולם. קיימת באתר גם אינפורמציה על קבורה של בעלי חיים, על בתי קברות לבעלי חיים והאפשרויות של קבורה. גם למי שמחפש מידע כיצד כותבים ומפרסמים מודעות אבל – תמצאו הוראות והנחיות מדויקות.


לצד המידע החשוב שיעזור לכם בשעת הצורך להתמודד עם אירוע המוות, טלפונים וכתובות של אנשי מקצוע בתחום הקבורה, חברת קדישא, הספדים, הסעות, בתי משפט וכו', אנשי הצוות של אפטר לייף מעוניינים להקל עליכם ברגעים הקשים איתם תאלצו להתמודד בשנה הראשונה לאחר מותו.


באתר תמצאו גם רשימת פסיכולוגים המתמחים בטיפול באנשים שאיבדו את יקיריהם וגם שלל כתבות ומאמרים מקצועיים בנושאים כמו מדריך למשפחת הנפטר, כדורי שינה – מדריך למשתמש המתחיל, הברירה הטבעית – תרופות הרגעה ללא מרשם, מה עושים במקרה של דיכאון, כיצד מזהים התקפי חרדה ומה עושים איתם. ישנם גם מאמרים עבור הילדים: סיפורים של משפחות ששכלו ילד וכיצד האחים שלהם מתמודדים עם המצב, ספר מומלץ – פרידה מסבא, פרידה מאמא ועוד.


נשמח לשמוע את דעתכם ולהוסיף עסקים ותחומים חדשים לאתר - כאן תוכלו ליצור קשר עם צוות המערכת של אפטר לייף.