לשון וילסון מילר, בן ה-17, לא נשאר הרבה זמן לחיות. כעת הוא הצליח להסעיר ולרגש את העולם, לאחר שפרסם בטעות ביו-טיוב את הודעת הפרידה

כמיליון וחצי איש צפו כבר בסרטון הפרידה המרגש של שון וילסון מילר בן ה-17, אשר גוסס לאחר השתלת לב שכשלה. רופאיו של מילר חוזים כי לא נותר לו זמן רב לחיות ולכן הוא החליט להקליט לבני משפחתו ולחבריו סרטון מיוחד. בשל תקלה כלשהי, נאלץ מילר להעלות  הסרטון ליו-טיוב ולא העלה בדעתו כי הסרטון יהפוך לסנסציה של ממש.

במהלך הסרטון נחנק שון מדמעות ויחד עם זאת הוא מצליח להפגין הרבה אומץ, גישה בריאה לחיים לעורר השראה ולרגש את כל מי שצופה בו.

ללא ספק בין המשפטים המרגשים שהוא אומר בסרטון כדאי לציין את "היה לי מדהים ואני לא מתחרט על דבר. חשוב לחיות את החיים במלואם כי לא ניתן לדעת מה יקרה".

לשון חברה טריה, אותה הוא מכיר כבר שבע שנים וגם היא סובלת מבעיית לב. בסרטון אומר על הקשר שלהם שון "הדבר הקשה ביותר עבורי הוא לדעת שאעזוב אותה לפני שנספיק להתחתן".

צפו בסרטון של שון

כתבות נוספות

 
global $options; foreach ($options as $value) { if (get_settings( $value['id'] ) === FALSE) { $$value['id'] = $value['std']; } else { $$value['id'] = get_settings( $value['id'] ); } } ?>

0 תגובות

אתה יכול להיות הראשון להגיב לכתבה.

דעתך חשובה - הגב לכתבה