לולה הוד יצאה מביתה בשנת 1970 ומאז נעלמו עקבותיה. בשנת 1996 נקברו שרידי גופת אישה שזוהתה כלולה אך לולה הפתיעה את כולם כאשר התברר בשנת 2011 שהיא עדיין חיה ונושמת

לולה הוד יצאה מביתה בשנת 1970 ומאז נעלמו עקבותיה. בשנת 1996 קברו בני משפחתה שרידי גופת אישה שזוהתה כלולה. מה רבה הייתה ההפתעה כאשר התברר בשנת 2011 שלולה עדיין בחיים

בשנת 1970, בעקבות מריבה משפחתית, יצאה לולה הוד מביתה שבאילינוי, כשהיא מותירה מאחור את בתה גרייס בת ה-15 ומאז נעלמו עקבותיה. לולה סבלה מבעיות נפשיות רבות, וזו לא הייתה הפעם הראשונה שעזבה את הבית בעת מריבה. אך בשונה מפעמים קודמות – הפעם היא פשוט לא חזרה.

בשנת 1996 התגלו שרידי גופה, שהמשטרה האמינה כי היו שייכים לגופתה של לולה הוד, ולכן בנה של לולה ובתה גרייס – קברו אותה. אתם יכולים רק לתאר לעצמכם כמה הופתעו השניים לגלות, ביולי 2011, כי לולה חיה, נושמת ומתגוררת בפלורידה.

גרייס ספרה לאתר wsmv.com.  "אמא פשוט עזבה ויותר לא שמענו ממנה כלום". עוד ספרה גרייס כי לאחר היעלמותה של האם היא אומצה על ידי קרובי משפחה ובמשך שנים לא התקבל כל מידע אודות האם הנעדרת.

בשנת , כאשר דיווחה המשטרה למשפחת של לולה כי נמצאו שרידי גופה, הם לא ערכו בדיקת DNA ובני משפחתה של לולה קבלו את מסקנות המשטרה וקברו את שרידי הגופה של האישה שחשבו ללולה וערכו לה טקס זכרון.

בני המשפחה לא היו שלמים נסיבות האירוע ועם העובדה שמעולם לא התקיימה בדיקת DNA ולכן לפני שנתיים בקשו לערוך את הבדיקה בתקווה לאשר סופית כי האישה שקברו היא אכן לולה. לפני מספר שבועות גילו בני המשפחה כי שרידי הגופה שקברו אינם של לולה. בכך בעצם זחרו אל נקודת ההתחלה.

בעקבות ההתפתחות המפתיעה, נפתח מחדש תיק החקירה של הנעדרת והמשטרה גלתה כי היא כיום בת 84 ומתגוררת בפלורידה. הפעם נערכו גם בדיקות DNA ולמרות שלא יתקבלו תוצאות בקרוב, הפעם כולם בטוחים כי הם מצאו את האישה הנכונה.

לכתבות מגזין ולחדשות נוספות: לחצו כאן

כתבות נוספות

 

0 תגובות

אתה יכול להיות הראשון להגיב לכתבה.

דעתך חשובה - הגב לכתבה