רופא שיניים קנדי קנה את השן של לנון המנוח עבור סכום של 19,500 ליש"ט וגם – בואו לראות ולהאזין לרגע ההכרזה על הירצחו של לנו, בשנת 1980

ג'ון לנון, אחד המשוררים, המלחינים ופעילי השלום הגדולים שידע העולם נרצח ב-8 בדצמבר 1980, בפתח ביתו, על ידי מרק דייוויד צ'פמן. רופא שיניים קנדי החליט לאחרונה לרכוש את אחת משיניו של לנון המנוח.

השן המפורסמת נמכרה לד"ר מייקל זוק מאלברטה עבור סכום של 19,500 ליש"ט, כך דיווח לאחרונה ה-BBC. ד"ר זוק הציע את המחיר המכובד במסגרת מכירה פומבית טלפונית שמכרה את השן הטוחנת של לנון, אותה נתן לנון לדוט ג'רלט, עוזרת הבית שלו, שעבדה אצלו במהלך שנות ה-60.

זוק סיפר כי ברגע ששמע שהיא עומדת למכירה היה לו ברור שהוא רוצה שתהיה שלו. הסיבה להתלהבותו של זוק מהשן, מלבד עיסוקו כרופא שיניים, היא העובדה כי הוא עובד בימים אלו על ספר העוסק בשיניהם של אנשים מפורסמים. עוד סיפר זוק כי הוא מתכוון להציג את השן למבקרים במרפאתו והוא גם מתכנן לצאת איתה לסיבוב ראווה ולהציג אותה במרפאות ובבתי ספר לרפואה. זוק אמר כי למרות שישנם אנשים המאמינים כי זה מגעיל הוא בטוח שעבור אנשים מסוימים השן תהיה מרתקת.

קרן פיירוות'ר, דוברת  בית המכירות "אומגה", ספרה כי השן של לנון צהבהבה-חומה וכי יש בחור. עוד חשפה פיירוות'ר כי לנון נתן את השן לעוזרת שלו בכדי שתפטר ממנה אך במחשבה שנייה אמר לה לתת אותה לבת שלה כמזכרת.

בואו לצפות כיצד מכריז קריין הטלוויזיה בארה"ב על מותו של לנון בשידור חי

כתבות נוספות

 

10 תגובות

 1. קרני טסה הגיב:

  היי, חיפשתי אתכם בקארדס אפ ולא מצאתי, איך אני מוצא אתכם שם?

 2. שירן זגורי הגיב:

  שלום, איך אני מחפש אותכם ב cardsapp?

 3. דנה אזולאי הגיב:

  היי! מה המספר קארדס אפ שלכם?

 4. משה הגיב:

  זה יוצא כמעט 100 אלף שקל לשיניים האלה, מעניין כמה סט עולה, זה פשוט מדהים, איך הוא יודע שהיא מקורית בכלל וגם הוא יכל לשחק אותה כאילו הוא קנה מאשר באמת לשלם, זה לא שחרוט עליה שם.

 5. טל הגיב:

  מעדיפה את השיניים של פול

דעתך חשובה - הגב לכתבה