הלילה דווח באתר dailynewbloginternational גרם להרבה מעריצים להחסיר פעימה. אך אל דאגה – בון ג'ובי חי וקיים ואפילו יש הוכחות

מעריצי להקת הרוק הוותיקה, "בון ג'ובי", נדהמו לגלות היום (שלישי) כי סולן הלהקה, ג'ון בון ג'ובי, הלך לעולמו בגיל 49. בהמשך התברר כי מדובר בכתבה שקרית, המבוססת על כתבה שנכתבה לאחר מותו של מייקל ג'קסון ופשוט שונו בה מספר חלקים כך שתתאים לתיאורו של בון ג'ובי.

בון ג'ובי עצמו לקח את העניין בהומור ופרסם בשעות הלילה תמונה שלו, בה הוא מופיע חי וקיים, כאשר בידיו שלט ובו כתוב: גן עדן דומה מאוד לניו ג'רזי, 19 בדצמבר 2011, שעה 6:00". בון ג'ובי נראה כשהוא מחייך וברקע מופיע עץ אשוח צבעוני ומקושט. התמונה המשעשעת שפרסם הכוכב זכתה כבר ללמעלה מ-50 אלף לייקים ודובר של אישר לאתר הרכילות TMZ כי הזמר אכן בחיים.

ג'ון בון ג'ובי הוא סולן להקת "בון ג'ובי" כ-30 שנה והוא נחשב לאחד מכוכבי הרוק הגדולים, שבשנים האחרונות גם החל לפתח קריירה של שחקן, כעת ניתן לצפות בו בסרט "סילבסטר בניו יורק" שעלה לאקרנים.

להקת בון ג'ובי עם השיר Wanted Dead Or Alive     תמונה בון ג'ובי: צילום מסך מאתר  smh.com.au

כתבות נוספות

 
global $options; foreach ($options as $value) { if (get_settings( $value['id'] ) === FALSE) { $$value['id'] = $value['std']; } else { $$value['id'] = get_settings( $value['id'] ); } } ?>

0 תגובות

אתה יכול להיות הראשון להגיב לכתבה.

דעתך חשובה - הגב לכתבה