אתר " "after life הנו אתר התוכן המקיף ביותר בישראל העוסק במוות על כל היבטיו השונים.

האתר הוקם מתוך מחשבה שמכיוון שלטוב ולרע המוות הוא חלק מהחיים של כולנו – ללא ספק מגיע לו אתר משלו. זהו האתר הראשון מסוגו בישראל ש"מסתכל למוות בעיניים" ולעיתים אף עושה זאת בחיוך.

האתר איננו אתר דתי והוא מכבד את כל גולשיו, ללא הבדל גזע, מין, לאום, דת, שפה, השקפה פוליטית או אידיאולוגיה.

האתר מספק לגולשיו מידע מעודכן, הנחיות ושירותים שונים בנושא ההתמודדות עם המוות, הכנה לפרידה, קבורה, שבעה, אזכרה, ייעוץ משפטי רלוונטי, הנצחה, הספדים, טפסים שימושיים להורדה, ועוד.

בנוסף תמצאו באתר אינדקס נותני שירות ועסקים, מקיף ומעודכן, המאגד בתוכו אנשי מקצוע ובתי עסק מתחומים שונים – החל מבוני מצבות, בתי עלמין, אמבולנסים פרטיים ושירותי הטסת גופות, דרך מטפלים, פסיכולוגים, מרכזי תמיכה ועורכי דין לענייני משפחה ועד לחברות להשכרת ציוד, חנויות פרחים, ארוחות מוכנות ועוד. אנו מקווים שתמצאו שירות זה כיעיל ושנצליח להקל את ההתארגנות המורכבת שאתם נאלצים לחוות בשעתכם הקשה.

מעבר למידע השימושי תמצאו באתר גם כתבות מגזין ותרבות, סרטוני וידאו רלוונטיים, ביקורות, המלצות, מידע אודות אתרים ואפליקציות בתחום ועוד.

צוות האתר מתחייב לעשות ככל יכולתו על מנת לספק לגולשיו מידע אמין ומעודכן ומדגיש כי קיימת הפרדה מוחלטת בין שיקולי המערכת לבין שיקולים מסחריים.

האתר מזמין את גולשיו לכתוב תגובות לכתבות המפורסמות באתר ומבטיח כי ההחלטה לפרסמן או לא לפרסמן תתבצע במנותק מכל שיקול מסחרי אך כן תוך כדי כיבוד צוות הכותבים, האתר והמשפחות שאבדו את יקיריהן.

אתם מוזמנים לפנות אל צוות המערכת בכל טענה, הערה או הארה. את הפניות יש לבצע לכתובת הדואר האלקטרוני הבאה: editor@afterlife.co.il או באמצעות טופס צור קשר באתר.