פסיכולוגים ומטפלים


לפניכם מאגר פסיכולוגים ומטפלים הפועלים בישראל. לאחר מותו של אדם, לעיתים קרובות בני משפחתו וקרוביו מתקשים להתמודד עם האובדן. פנייה לאיש מקצוע בעל הכלים המתאימים יכול להקל עליכם לעבור את התקופה הקשה ולהתחזק נפשית לקראת העתיד. אנשים רבים חווים בעקבות מותו של אדם קרוב התקפי חרדה, סובלים מפחדים ופוביות שונות או שוקעים בדיכאון קל או עמוק. כאשר מעורבים ילדים בתמונה לרוב יש צורך להכינם לעתיד הלא ברור ללא אמא, אבא, סבא או אדם קרוב אחר. שיחה עם איש מקצוע על הנושא יכולה לעזור לכם להסביר לילדים את המציאות החדשה, להקל עליהם בתהליך ועל הדרך גם למצוא מענה למצוקות שלכם כהורים, בני משפחה או חברים. במאגר זה תוכלו למצוא פסיכולוגים ומטפלים המתמחים בטיפול נפשי, טיפול במשפחות, טיפול בזוגות, טיפול במצבי אבל ושכול, במצבי משבר, בדיכאון, בהתקפי חרדה, התמודדות עם מחלות קשות, הדרכת הורים, טיפול התנהגותי, טיפול במתבגרים, טיפול במצבי פוסט טראומה ועוד. תוכלו למצוא כאן פרטים ליצירת קשר הכוללים מספר טלפון, כתובת ולינק לאתר ובו מידע נוסף (במידה ויש).


מכון ממדים – טיפול ייעוץ ואבחון פסיכולוגי

מכון ממדים – טיפול ייעוץ ואבחון פסיכולוגי
צפיות 566

מכון ממדים מתמחה בטיפול ייעוץ ואבחון פסיכולוגי ופסיכיאטרי. מוכרים על ידי אגף משפחות והנצחה במשרד הביטחון כנותני שירות וטיפול עם משפחות שכולות.

תמי אורן

תמי אורן
צפיות 717

תמי אורן מתמחה בטיפול משפחתי, הדרכת הורים ועוד. הקליניקה ממוקמת בעיר מודיעין..

טובה אלקיים

טובה אלקיים
צפיות 865

טובה אלקיים מתמחה בטיפול נפשי, דיכאון, טיפול בילדים, טיפול משפחתי, טיפול במצבי משבר, חרדה ועוד. הקליניקה ממוקמת בעיר מושב אביאל..

נורית שמואילביץ'

נורית שמואילביץ'
צפיות 770

נורית שמואילביץ' מתמחה בהתמודדות עם מחלות, פוסט טראומה, טיפול משפחתי, טיפול זוגי ועוד. הקליניקה ממוקמת בעיר חדרה..

דניאלה קראוזה

דניאלה קראוזה
צפיות 893

דניאלה קראוזה מתמחה בציבור חרדי, טיפול זוגי ועוד. הקליניקה ממוקמת בעיר ירושלים..

לימור שרוני

לימור שרוני
צפיות 839

לימור שרוני מתמחה בהתמודדות ען מחלות, אבחון פסיכולוגי ועוד. הקליניקה ממוקמת בעיר גליל..

תמר זהבי

תמר זהבי
צפיות 720

תמר זהבי מתמחה בחרדה, דכאון, התמודדות עם אבל, טראומה ועוד. הקליניקה ממוקמת בעיר תל אביב..

פרופ' אורן קפלן

פרופ' אורן קפלן
צפיות 725

פרופ' אורן קפלן מתמחה בחרדה, דכאון, התמודדות עם מחלת הסרטן, פסיכולוגיה חיובית, טיפול היפנוטי ועוד. הקליניקה ממוקמת בעיר רמת גן..

קרן קפלן

קרן קפלן
צפיות 752

קרן קפלן מתמחה בחרדה, דכאון, התמודדות עם מחלת הסרטן, פסיכולוגיה חיובית, טיפול היפנוטי ועוד. הקליניקה ממוקמת בעיר רמת גן..

איריס לרר רשף

איריס לרר רשף
צפיות 947

איריס לרר רשף מתמחה ב פסיכותרפיסטית, עובדת סוציאלית קלינית, טיפול בחרדה, דכאון, טראומה,אובדן ועוד. הקליניקה ממוקמת בעיר תל אביב..

איריס לרר רשף

איריס לרר רשף
צפיות 650

איריס לרר רשף מתמחה בפסיכותרפיסטית, עובדת סוציאלית קלינית, טיפול בחרדה, דכאון, טראומה,אובדן ועוד. הקליניקה ממוקמת בעיר חיפה..